Dużo wczoraj się działo podczas PIKNIKU “Dzień rodziny”: gra wiejska śladami jaworkowych kapliczek dla grupy nordic walking i rowerzystów, warsztaty z waty cukrowej, mecz w piłkę nożną, bitwa paintball. Można też było zasiąść za kierownicą wozu strażackiego, posmakować pysznych lodów i smakołyków z grilla, zrobić śmieszne zdjęcia w foto ramce. Wydarzenie było finansowane ramach realizacji zadania publicznego pn. „Popularyzacja Ekonomii Społecznej na terenie subregionu siedleckiego” sfinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.
Kategoria: szkoła
Świadomi w sieci – część druga
Egzamin zawodowy coraz bliżej…
Trwają przygotowania do egzaminu zawodowego. Dziś klasa 3 przygotowuje kotlety z soczewicy i mięsa, sos szczypiorkowy i surówkę z białej kapusty.

