Spotkanie z autorem

W ubiegłą środę naszym gościem był Pan Paweł Cwynar, autor książek “Wysłuchaj mnie proszę…” i “Picie w zachwycie”. Pan Paweł opowiedział nam swoje świadectwo przemiany życia oraz pokazał jak naprawdę wygląda świat przestępczy gdyż, sam w tym świecie działał jako gangster z najwyższej półki. Mówił o skutkach wyboru złej drogi, drogi przestępczości.

Za czasów dzieciństwa sportowiec pochodzący z dobrej rodziny, jako nastolatek zachłyśnięty półświatkiem, wychowanek poprawczaka a następnie osadzony w zakładzie karnym. Uratowany dzięki głębokiej wierze w Boga.
Pan Paweł przybył do nas z przesłaniem, którym zatytułował swój autorski projekt “Czytam, więc wybieram świadomie”. Podkreślał, że w każdym tkwi talent, który musimy w sobie rozwijać. On sam od dzieciństwa uwielbiał czytać. Jak twierdzi to czytanie go ukształtowało.
Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi za spotkanie, które zaowocowało nie tylko licznymi przemyśleniami, ale i egzemplarzem książki Jego autorstwa. Kolejka do czytania już się ustawiła.
Dziękujemy Menagerowi Pani Monice Krzebietce, Fundacji Nowe Teraz oraz Fundacji PZU, dzięki którym to spotkanie mogło się odbyć.

Dodaj komentarz