Nie wszyscy wychowankowie mieli możliwość spędzić ten wyjątkowy czas w gronie najbliższych. Część chłopców została na święta w MOW.

Nie wszyscy wychowankowie mieli możliwość spędzić ten wyjątkowy czas w gronie najbliższych. Część chłopców została na święta w MOW.
W dniu dzisiejszym w naszym ośrodku świętowaliśmy Wigilię. Po jasełkach i przełamaniu się opłatkiem zasiedliśmy do wspólnego świątecznego stołu. Dziękujemy naszym Mikołajom za prezenty.
Dzięki uprzejmości pani dr Moniki Marcinkowskiej – Lesiak oraz pani dr Dominiki Skolmowskiej z SGGW nasi przyszli kucharze mogli zwiedzić Wydział Żywienia Człowieka, w tym profesjonalne pracownie i laboratoria wykorzystywane w procesie wytwarzania, utrwalania i przechowywania żywności.