19 dni przeciwko przemocy…

Trwa listopad, a więc jak co roku uczestniczymy w kampanii: „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”.

W związku z tym w ubiegły czwartek, 7 listopada wzięliśmy udział
w debacie zorganizowanej przez członków Fundacji po DRUGIE, która była poświęcona problemowi nadużywania substancji psychoaktywnych przez młodzież.
Spotkanie było bardzo poruszające. Rozmawialiśmy o uzależnieniach, bezdomności i przegranym życiu, ale także o tym, że warto szukać pomocy, wierzyć w lepszą przyszłość i walczyć o nią, bo każdy moment jest dobry, by zacząć zmieniać swoje – nawet bardzo pogmatwane – życie.

Trwa listopad, a więc jak co roku uczestniczymy w kampanii: „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”. W związku z tym w ubiegły czwartek, 7 listopada wzięliśmy udział w debacie zorganizowanej przez członków Fundacji po DRUGIE w Falenicy. Debata była poświęcona problemowi nadużywania substancji psychoaktywnych przez młodzież. Spotkanie było bardzo poruszające. Rozmawialiśmy o uzależnieniach, bezdomności i przegranym życiu, ale także o tym, że warto szukać pomocy, wierzyć w lepszą przyszłość i walczyć o nią, bo każdy moment jest dobry, by zacząć zmieniać swoje – nawet bardzo pogmatwane – życie. #19dni #podrugie #mowjaworek

Opublikowany przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworku Środa, 13 listopada 2019

Dodaj komentarz