Anna Jaczewska– wychowawca klasy VII/VIII

Monika Mróz – wychowawca klasy I PA

Marta Korzeniak – wychowawca klasy I PB

Paweł Polkowski – wychowawca klasy II P

 

Imię i nazwisko
Przedmiot
Joanna Iwanowska
jiwanowska@mowjaworek.pl
Biologia
Chemia
Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem
BHP
Anna Jaczewska
ajaczewska@mowjaworek.pl
Matematyka
Fizyka
Procesy technologiczne w gastronomii
Gastronomia w praktyce
Działalność gospodarcza w gastrononomii
Jolanta Olędzka
joledzka@mowjaworek.pl
Geografia
Edukacja dla bezpieczeństwa
Plastyka
Gastronomia w praktyce
Procesy technologiczne w gastronomii
Działalność gospodarcza w gastronomii

Monika Mróz
mmroz@mowjaworek.pl
Język angielski
Muzyka
Ireneusz Kowalski
ikowalski@mowjaworek.pl
Język rosyjski
Paweł Polkowski
ppolkowski@mowjaworek.pl
Informatyka
Wychowanie fizyczne

Marta Korzeniak
mkorzeniak@mowjaworek.pl
Religia
Wychowanie do życia w rodzinie
Anna Guzek
aguzek@mowjaworek.pl
Socjoterapia
Martyna Niedziółka
mturyk@mowjaworek.pl
Język polski
Historia
WOS
Biblioteka