^ Do góry

MOW JAWOREK ZAPRASZA STUDENTÓW DO ODBYCIA PRAKTYK / PROWADZENIA BADAŃ               JESTEŚ ABSOLWENTEM MOW w JAWORKU? NAPISZ DO NAS!               lubie-to-png POLUB NAS NA FACEBOOKU               SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH SPONSORÓW               baner

WODNY ŚWIAT

WYPRAWA NA NARTY

SPORT SPOSOBEM NA INTEGRACJĘ SPOŁECZNĄ

GALERIA MOW

NASZE OSIĄGNIĘCIA

NASZE PUBLIKACJE

PROJEKTY

STREFA PRACOWNIKA

STATYSTYKI

Dzisiaj44
W tym tygodniu516
Wszystkich216217

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

ŚCIEŻKA EDUKACYJNO - -EKOLOGICZNA

ZBIERAJ BATERIE!

pojemnikZBIERAJ BATERIE! to ogólnopolski program edukacyjny dla szkół na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i akumulatorów. Ze względu na znaczenie edukacji ekologicznej we współczesnym świecie, program inicjuje szereg wartościowych działań, mających na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego.

Poprzez praktyczne działania oraz systematyczną edukację ekologiczną program ZBIERAJ BATERIE! zachęca dzieci i młodzież do właściwego postępowania z odpadami niebezpiecznymi oraz przekonuje do przyjaznych środowisku naturalnemu postaw i nawyków.

Organizatorem programu jest ZGK Organizacja Odzysku Biosystem SA, która działając w branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami, inwestuje również w przedsięwzięcia mające na celu wzrost świadomości ekologicznej konsumentów oraz promowanie zasad selektywnego pozbywania się odpadów.

Uczniowie, wspólnie z nauczycielami i wychowawcami zbierają zużyte baterie i akumulatory do specjalnych pojemników. Pod koniec każdego semestru szkolnego następuje podsumowanie zbiórki zużytych baterii i akumulatorów oraz przyznawane są nagrody.plakat zbieraj