^ Do góry

MOW JAWOREK ZAPRASZA STUDENTÓW DO ODBYCIA PRAKTYK / PROWADZENIA BADAŃ               JESTEŚ ABSOLWENTEM MOW w JAWORKU? NAPISZ DO NAS!               lubie-to-png POLUB NAS NA FACEBOOKU               SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH SPONSORÓW               baner

WODNY ŚWIAT

WYPRAWA NA NARTY

SPORT SPOSOBEM NA INTEGRACJĘ SPOŁECZNĄ

GALERIA MOW

NASZE OSIĄGNIĘCIA

NASZE PUBLIKACJE

PROJEKTY

STREFA PRACOWNIKA

STATYSTYKI

Dzisiaj42
W tym tygodniu514
Wszystkich216215

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

ŚCIEŻKA EDUKACYJNO - -EKOLOGICZNA

Informacje ogólne

Screenshot 1 W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Jaworku funkcjonują trzy klasy Gimnazjum. Od września 2015 roku uczniowie mają możliwość kontynuowac naukę w Zasadniczej Szkole Zawodowej o profilu: ogrodnik. Podczas zajęć szkolnych jest realizowany normalny program obowiązujący w szkołach powszechnych.
Szkoła w ośrodku zapewnia wychowankom pomoc w zakresie wyrównywania poziomu wiadomości i umiejętności w czasie zajęć lekcyjnych oraz poprzez organizację zajęć wyrównawczych. W zależności od możliwości intelektualnych wychowanków, w uzasadnionych przypadkach rada pedagogiczna szkoły może podjąć uchwałę o śródrocznej promocji do klasy programowo wyższej.
Wychowankowie korzystają ponadto z szerokiej oferty zajęć edukacyjnych i praktycznych organizowanych w ramach projektów edukacyjnych.